fbpx YOGA i-D

It’s basically the best day of the year

Na našich kurzech a workshopech se určitě nudit nebudeš. Některé máme již připraveny a informace budeme zveřejňovat postupně.

Těšit se můžeš na obohacující témata, prohlubování znalostí a jógové praxe i mimořádné učitele. Kdykoli v roce si tak najdeš téma, které tě osloví a zaujme.

Tvoje jóga, tvoje identita. YOGA i-D.

Zaslechli jste něco o Ashtanga józe, ale nevíte, jak začít?😉 Víte, že existují nevedené lekce (tzv. Mysore), ale bojíte se přijít, protože netušíte, co vás čeká? A nebo chcete s jógou začít úplně od začátku?

👉 Tak přesně pro vás jsme připravili první workshop o Ashtanga józe. Seznámíme se systémem Ashtanga jógy a jejími základními principy. Naučíme se pozdravy slunci A a B a základní pozice, včetně jejich různých modifikací pro ty, co mají nějaké zdravotní omezení. Vysvětlíme si, jak správně dýchat a jak propojit pozice s dechem. Ukážeme si možnosti asistence a dopomocí v ásánách. A taky nás čeká pár pěkných vychytávek, takže to bude stát za to.

👉 Tempo workshopu bude mírné a jednotlivé pozice si podrobně vysvětlíme. Ukážeme si, že na nevedenou lekci může přijít kdokoli, i když s jógou zrovna začíná. Má tam totiž učitele, který se mu bude věnovat a vše mu vysvětlí a ukáže. Zjistíme, že kouzlo nevedené lekce spočívá v energii skupiny, která nám pomáhá vytvářet vlastní praxi a žene nás vpřed. Prostě bude zábava a budeme u toho tak trochu čarovat.

Lektoři: Zdeněk Havlíček a Dušan Foret – ashtangisti tělem, duší i srdcem. 🙏
Termín: 29/02/2020 9:00 – 12:30
Cena: 690 Kč

Registrace e-mailem na hello@yogaid.cz nebo přes rezervační systém na https://rozvrh.yogaid.cz.